Wyniki 6 kolejki Tauron Basket Ligi

Redakcja , Informacja własna

2014-11-11 12:58

  Szósta kolejka Tauron Basket Ligi już za nami. Nie był to do końca emocjonujący weekend w TBL, ze względu na to, że aż 4 spotańa zakończyły się bardzo wysokimi pogromami: Radom, Tarnobrzeg, Włocławek, Zgorzelec. Emocji nie brakowało za to w Słupsku, Zielonej Górze czy Kutnie. 

 

Rosa Radom - Wikana Start Lublin 75:50 (19:12, 19:16, 22:10, 15:12)
 
Rosa: Sokołowski 18, Turek 13, Gibson 11, Łączyński 8, Zalewski 7, Adams 3, Jeszke 3, Witka 3, Szymkiewicz 3, Majewski 0, Schenk 0.
 
Wikana Start: Wojdyła 12, B. Diduszko 9, Ł. Diduszko 8, Trojan 7, Lewandowski 4, Śmigielski 4, Billing 3, Allen 3, Czujkowski 0, Wilczek 0.
 
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 86:71 (26:21, 23:17, 13:17, 24:16)
 
Polski Cukier: Corbett 21, Denison 17, Diggs 14, Zyskowski 10, Jankowski 9, Nowakowski 8, Comagić 4, Perka 3.
 
MKS: Weaver 18, Piechowicz 11, Metelski 11, Szymański 7, Pepper 7, Zmarlak 7, Małecki 5, McKay 5, Dziemba 0, Zieliński 0.
 
Polfarmex Kutno - WKS Śląsk Wrocław 71:76 (27:18, 8:16, 20:18, 16:24)
 
Polfarmex: Johnson 20, Mitchell 18, Wołoszyn 16, Batka 7, Malczyk 6, Bartosz 4, Jakóbczyk 0, Grochowski 0, Dłuski 0.
 
Śląsk: Mladenovic 14, Trice 13, Ikovlev 12, Dłoniak 12, Kinnard 9, Tomaszek 6, Skibniewski 6, Burnatowski 2, Cesnauskis 2, Gabiński 0.
 
Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin 83:118 (16:37, 29:25, 19:31, 19:25)
 
Jezioro: Miller 21, Kozłow 19, Młynarski 17, Johnson 11, Wysocki 6, Williams 6, Patoka 3, Morawiec 0.
 
AZS: Pacocha 24, Szewczyk 22, Woods 20, Vrbanc 15, Austin 14, Swanson 7, Mielczarek 5, Sherman 0, Rybicki 0.
 
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 56:87 (12:16, 18:22, 13:23, 13:26)
 
Anwil: Vaughn 14, Crosairol 11, Wysocki 10, Eitutavicius 8, Simon 4, Surmacz 4, Pamuła 3, Witliński 2, Jankowski 0, Raczyński 0, Krajniewski 0.
 
Trefl: Vasiliauskas 19, Michalak 18, Lydeka 14, Leończyk 9, Kemp 8, Stefański 8, Bendżius 6, Dutkiewicz 5, Włodarczyk 0, Sikora 0, Kulka 0.
 
Energa Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 90:83 (26:24, 16:14, 14:20, 22:20, d. 12:5)
 
Energa Czarni: Shiloh 20, Mokros 14, Franklin 14, Eziukwu 12, Gruszecki 11, Nowakowski 8, Borowski 8, Seweryn 3, Śnieg 0, Trajkovski 0.
 
Asseco: Walton 30, Galdikas 12, Matczak 11, Kowalczyk 9, Radosavljevic 9, Szczotka 6, Żołnierewicz 3, Parzeński 3.
 
Stelmet Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin 71:68 (17:15, 15:20, 23:11, 16:22)
 
Stelmet: Hosley 19, Burtt 13, Zamojski 11, Hrycaniuk 9, Cel 6, Troutman 4, Johnson 4, Chanas 3, Kucharek 2, Koszarek 0.
 
Wilki: Harris 17, Kikowski 15, Releford 12, Mazur 8, Flieger 7, Majcherek 3, Kowalenko 2, Gregory 2, Pytyś 2.
 
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański 88:67 (25:11, 22:15, 13:26, 28:15)
 
PGE Turów: Kulig 19, Moldoveanu 15, Taylor 12, Collins 9, Dylewicz 8, Zigeranović 8, Wright 7, Jaramaz 5, Karolak 3, Gospodarek 2.
 
Polpharma: Ravenel 18, Meier 14, Sapp 10, Strzelecki 6, Kukiełka 5, Bochno 5, Sęk 4, Długosz 2, Struski 2, Robak 1.
 
 
Obserwuj Koszykówka.net na Twitterze - twitter.com/koszykowkanet